Xgym tatami ECONOMIC oboustranné,  tl. 2 cm, 100 x 100cm, zelená/žlutá. Profesionální sportovní podlahová krytina, tloušťka vhodná pro box, Muay Thai, Kung Fu, MMA* a další sporty a aktivity převážně vstoje.

Tato podlaha je určena k cvičení bez obuvi. Díky materiálu EVA mají dlouhou životnost a vydrží až 5x déle než klasické tatami z polyuretanových směsí. Tatami X®-gym puzzle mají charakteristický zesílený zámek, který výrazně prodlužuje životnost. X®-gym.

Systém Air Care® tlumí nárazy vznikající při cvičení a tím chrání pohybový aparát. Funguje na principu absorpce nárazů přes biliony vzduchových kuliček obsažených v podlaze. Díky obsahu vzduchu je také výborným izolantem hluku, tepla a vlhkosti.


Vlastnosti:

- V ceně jsou zakončovací lišty zámků po celém obvodu dílce.

- Zdravotní nezávadnost

- Moderní design

- Rychlá instalace

- Výroba barevných variací na zakázku

- Jednoduchá údržba

 - Snadné přemístění

- Dlouhá životnost

- Protiskluzový povrch


Instalace:

- díky zámkovému systému je instalace velice jednoduchá - 100m2 i s úpravami zvládnou dva lidé položit přibližně za 3 hodiny. - při pokládce se nepoužívají lepidla, podlahu proto můžete kdykoli demontovat. - jednoduché opravy prováděné výměnou poškozeného dílu. - zámkový systém semkne díly k sobě bezpečně a pevně


Údržba:

- jednoduchá a finančně nenáročná údržba.Snadno omyvatelné běžnými prostředky.Prach, pot a jiné nečistoty nepronikají do povrchu Moderní design: - precizní zámkový systém spojů, který je součástí důmyslného designu. Výběr barevných kombinací, možnost vytváření originálních vzorů - barevné rozlišení lze kombinovat k lepší orientaci v prostoru u aerobních cvičení.


Použitý materiál:

- EVA (etylenvinylacetát) - látka neobsahující PVC ani toxické látky. Testováno podle EN 71 normy, která se vztahuje k hračkám. Tento materiál se používá pro výrobu podrážek sportovních bot, používaných při cvičení. Podlahy tak tvoří druhou ochranu pohybového aparátu, především kloubů. Mnostevní slevy.


Podrobné informace na tel: 734579886

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Xgym tatami ECONOMIC oboustranné, 100 x 100cm, tl. 2 cm, zelená/žlutá

  • Výrobci XGYM
  • Kód výrobku: 611001-64-02
  • Dostupnost: Na skladě