Tatami X-gym je profesionální sportovní podlahová krytina, používaná nejen pro bojové sporty a bojová umění, ale také v sálech pro jógu, wellness, rehabilitaci, v dětských koutcích a také ve fitness centrech. 

- Tato podlaha je určena k cvičení bez obuvi. Díky materiálu EVA mají dlouhou životnost a vydrží až 5x déle než klasické tatami z polyuretanových směsí. Tatami X®-gym puzzle mají charakteristický zesílený zámek, který výrazně prodlužuje životnost. X®-gym. Tatami jsou vyráběna ve třech variantách – tloušťka.


-  Systém Air Care® tlumí nárazy vznikající při cvičení a tím chrání pohybový aparát. Funguje na principu absorpce nárazů přes biliony vzduchových kuliček obsažených v podlaze. Díky obsahu vzduchu je také výborným izolantem hluku, tepla a vlhkosti.


 Vlastnosti:


-  Hustota 115 kg/m3


- V ceně jsou zakončovací lišty zámků po celém obvodu dílce.


- Zdravotní nezávadnost


- Moderní design


- Rychlá instalace


- Výroba barevných variací na zakázku


- Jednoduchá údržba


 - Snadné přemístění


- Dlouhá životnost


- protiskluzový povrch


Instalace: - díky zámkovému systému je instalace velice jednoduchá - 100m2 i s úpravami zvládnou dva lidé položit přibližně za 3 hodiny. - při pokládce se nepoužívají lepidla, podlahu proto můžete kdykoli demontovat. - jednoduché opravy prováděné výměnou poškozeného dílu. - zámkový systém semkne díly k sobě bezpečně a pevně


Údržba: - jednoduchá a finančně nenáročná údržba.Snadno omyvatelné běžnými prostředky.Prach, pot a jiné nečistoty nepronikají do povrchu Moderní design: - precizní zámkový systém spojů, který je součástí důmyslného designu. Výběr barevných kombinací, možnost vytváření originálních vzorů - barevné rozlišení lze kombinovat k lepší orientaci v prostoru u aerobních cvičení.


Použitý materiál: - EVA (etylenvinylacetát) - látka neobsahující PVC ani toxické látky. Testováno podle EN 71 normy, která se vztahuje k hračkám. Tento materiál se používá pro výrobu podrážek sportovních bot, používaných při cvičení. Podlahy tak tvoří druhou ochranu pohybového aparátu, především kloubů. Mnostevní slevy. Zajištujeme kompletní realizace tělocvičen včetně pokládek. Podrobné informace na tel: 734579886


Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Xgym tatami dětské, tl. 1,3 cm, 100 x 100 cm, modrá žíhaná

  • Výrobci XGYM
  • Kód výrobku: 611116-13-13
  • Dostupnost: Na skladě